Restaurace

Stylová restaurace s kachlovými kamny a letní zahrádkou

Restaurace s kapacitou 80 osob Vám celoročně nabízí příjemné a klidné posezení u dobrého jídla a pití. V létě můžete využít dalších 40 míst na zahrádce restaurace a nejen při západu slunce nad rybníkem vychutnat vína z naší vinotéky. V zimě Vás uvnitř restaurace přivítají roztopená kachlová kamna.

V naší kuchyni používáme čerstvé hovězí maso z vlastního chovu pana Bareše, ostatní suroviny pak od místních farmářů nebo prověřených dodavatelů. V letních měsících můžete ochutnat čerstvé pstruhy z bazénku na zahrádce restaurace. Kromě vyhlášených steaků připravujeme také jídla tradiční české kuchyně. Vybírat můžete ze stálého jídelního lístku. Každý den Vás navíc naši kuchaři překvapí nějakou specialitou, kterou na jídelním lístku nenajdete. Od pondělí do pátku nabízíme týdenní polední menu. Příležitostně pořádáme gastronomické víkendové akce (mexická kuchyně, italské  speciality, maxi burger víkend apod.), vyplatí se proto sledovat naše webové stránky.

Malí návštěvníci mají na výběr z několika dětských jídel, pro jejich pohodlí jsou v restauraci připraveny dřevěné dětské židličky.

Po dobrém jídle si můžete v létě u recepce dopřát tradiční  českou zmrzlinu z Opočna.

Pro ubytované hosty nabízíme možnost podávání snídaní (výběr ze Snídaňového lístku), popř. formou bufetu u větších skupin.

Prostory restaurace jsou vhodné pro pořádání soukromých nebo firemních akcí (svateb, školení, seminářů apod.). Kromě ozvučení restaurace je k dispozici také kompletní audiovizuální technika s promítacím plátnem, velkoplošná televize a připojení wi-fi.

Restaurace je nekuřácká, kuřáci mají možnost zakouřit si na zahrádce restaurace. Při ztrátě objednacího lístku (na jídlo a pití)  účtujeme částku 1.000 Kč. Děkujeme za pochopení.

Hosté restaurace mohou využít prostorné parkoviště u recepce, pro tělesně postižené osoby jsou vyhrazena parkovací místa přímo u restaurace.

Otevírací doba restaurace

Pondělí 10.30 hod – 21.30 hod
Úterý 10.30 hod – 21.30 hod
Středa 10.30 hod – 21.30 hod
Čtvrtek 10.30 hod – 21.30 hod
Pátek 10.30 hod – 23.00 hod
Sobota 10.30 hod – 23.00 hod
Neděle 10.30 hod – 20.00 hod

V průběhu společenský akcí, případně předem smluvených rezervací bude restaurace otevřena dle individuální dohody.

Týdenní polední menuJídelní lístek

Rezervace stolu v restauraci

Rezervaci stolu můžete provést přímo na telefonním čísle +420 603 116 508, e-mailem na recepce@baresuvranc.cz nebo použijte níže uvedený formulář. Rezervace Vám bude obratem potvrzena naším personálem.

Při rezervaci držíme stůl maximálně 15 minut. Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie

Rezervace stolu v restauraci

Datum

Hodina

Počet osob

Jméno

Telefon

Email

Poznámka k rezervaci