Pro základní a mateřské školy

Školní výlety

Návštěva Barešova ranče se může stát nevšedním cílem Vašeho školního výletu. V případě, že k cestě na ranč zvolíte linkový autobus, vystoupíte na zastávce Lužec nad Cidlinou, „křižovatka“ a krátkou procházkou (cca 1 km) dojdete pěšky na Barešův ranč. Zde si děti prohlédnou ve výběhu bizony, daňky, jeleny a další zvířata a zkusí projížďku na poníku za doprovodu pracovníka ranče. Po dobrém obědě je pro děti připraveno sportovní odpoledne. Lukostřelnice, travnaté hřiště se sítí na volejbal nebo nohejbal, basketbalový koš, stoly pro ping-pong, badminton, ruské kuželky, stolní fotbal, trampolína jsou ideální pro pořádání soutěží. Děti se mohou vykoupat ve venkovním plaveckém bazénu. Pro vlastní aktivity je také možné využít krytou venkovní terasu se stoly a lavicemi. Na recepci lze během dne zakoupit chlazené nápoje, točenou zmrzlinu nebo drobné upomínkové předměty. Po sportovních soutěžích si děti v indiánském stanu opečou na otevřeném ohništi pravé špekáčky. A pak již zase procházkou do Lužce nad Cidlinou a se spoustou zážitků vydat se autobusem zpět na cestu domů.

Cena za 1 dítě (do 15 let) 380 Kč (výlet bez ubytování),  (ubytování na 1 den, včetně plné penze 1.050 Kč)
Cena zahrnuje:

  • kompletní oběd (polévka, hlavní jídlo, nápoj)
  • svačina (špekáčky, chléb)
  • zapůjčení sportovního náčiní
  • vstup do venkovního vyhřívaného bazénu

Na jeden den je možné přijmout rezervaci pouze pro jednu skupinu.

Školy v přírodě

Hledáte vhodné místo pro pořádání školy v přírodě? Barešův ranč, obklopený ze všech stran přírodou, Vám může nabídnout daleko víc, než jen přírodu. Kromě všech výše uvedených aktivit a ubytování ve stylových dřevěných chatkách s vlastním sociálním zázemím, ocení všichni navíc klidnou atmosféru areálu. Celodenní strava je podávána v oddělené části restaurace, popř. v teplém počasí na venkovní kryté terase.

Rádi Vám zpracujeme pro Vaši školu cenovou nabídku na míru. Cena závisí na počtu dětí a požadavku na stravování (při kalkulaci stravy je zohledněn věk dětí).

Fotogalerie

Napište nám

Jméno

Telefon

Email

Zpráva